O mnie

Poznajmy się

Jak miałabym w jednym zdaniu określić co mnie wyróżnia, odpowiedziałabym „mam dobre oko i talent do wyszukiwania perełek” i to się sprawdza we wszystkich obszarach mojego życia.

Na zakupach jestem zdecydowana i zawsze znajduje to czego szukam. Od dziecka kocham modę i piękne wnętrza. Mam setki magazynów wnętrzarskich i modowych, które kolekcjonuje. Najlepiej odpoczywam w podróży i miejscach pełnych inspiracji i ciekawych ludzi.

Kilka lat temu założyłam własną markę modową KATASZE i to był jeden z lepszych wyborów w moim życiu. Poznałam mnóstwo ciekawych Kobiet, ich historie i potrzeby. Stworzyłam kilkanaście kolekcji, które pokochało wiele z Was.

Jeśli czujesz się zagubiona w nadmiarze możliwości, niepewna co do własnych wyborów i nieśmiała w podejmowaniu odważnych decyzji to pozwól mi wykorzystać moje doświadczenie i naturalny talent do bycia Twoją Osobistą Przewodniczką, która pomoże Ci odnaleźć Twój jedyny i niepowtarzalny styl. Wtedy na nowo odkryjesz swoje naturalne piękno, polubisz siebie taką jaką jesteś i odmienisz świat wokół siebie.

Kasia

0